Biuro rachunkowe — Swarzędz

Skup się na biznesie, my załatwimy formalności

Profesjonalnie prowadzimy sprawy rachunkowo-podatkowe dzięki czemu możesz spokojnie rozwijać swój biznes.

Biuro księgowe — Swarzędz

Weryfikacja, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów, sprawdzanie oraz wprowadzanie faktur, przygotowywanie raportów, odprowadzanie podatków do takich instytucji, jak ZUS czy Urząd Skarbowy — to tylko kilka obowiązków, które spoczywają na barkach każdego przedsiębiorcy. Są to zadania zajmujące nie tylko sporą ilość czasu, ale również wymagające doskonałej znajomości przepisów. Aby zaoszczędzić sobie niepotrzebnych nerwów związanych z rozliczeniami, warto powierzyć takie działania profesjonalistom. Nasze biuro księgowe zlokalizowane w miejscowości Koziegłowy, niedaleko Swarzędza, to zespół specjalistów z dużym doświadczeniem w branży. Działamy kompleksowo, obsługując zarówno większe, jak i mniejsze, rodzinne przedsiębiorstwa.

Usługi księgowe dla Twojej firmy

Prowadzenie własnego biznesu to wyzwanie, któremu ciężko podołać. Natłok obowiązków negatywnie wpływa na wydajność całej firmy, dlatego należy sięgnąć po takie rozwiązania, które sprawdzą się na dłuższą metę. Specjalizujemy się w szeroko pojętej księgowości, dzięki czemu świadczymy nasze usługi profesjonalnie. Klientom oferujemy pakiety usług, w tym między innymi:
  • księgowość uproszczoną,
  • księgi handlowe,
  • usługi dodatkowe, czyli obsługę płacową pracowników, wystawianie faktur, sporządzanie korekt, rozliczenia PIT, korespondencja z komornikiem itp.
W zależności od Twoich potrzeb możesz wybrać taki pakiet, jaki według Ciebie sprawdzi się najlepiej w Twojej firmie. Jeśli nie jesteś pewien, na który postawić, skontaktuj się z naszym biurem księgowym, a my chętnie pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego.

AK — biuro rachunkowe

Swarzędz to jedna z miejscowości, gdzie rozwijamy nasze działania. Chętnie podejmujemy współpracę z lokalnymi firmami, ale nie tylko. Zależy nam na tym, aby wywiązywać się z obowiązków terminowo, dlatego każde zadanie wykonujemy z ogromnym zaangażowaniem, a także najwyższą dokładnością. Analizujemy dokumenty, wypełniamy druki, rozliczamy pracowników, wysyłamy zeznania podatkowe, a przy tym na bieżąco aktualizujemy dane w księgach oraz systemach. Nasze biuro rachunkowe prężnie się rozwija, ponieważ bierzemy udział w szkoleniach, a jednocześnie aktualizujemy dotychczasową wiedzę związaną z aktualnymi przepisami. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest prowadzenie księgowości w prywatnych firmach, dlatego stawiamy przede wszystkim na fachowość i pełen profesjonalizm. Dbamy o interesy naszych Klientów, realizując kolejne zlecenia czy zadania. Biuro księgowe AK to miejsce, gdzie dowiesz się wszystkiego na temat naszej pełnej oferty. Wspólnie ustalimy warunki współpracy. Powierz nam swoją księgowość, a my zajmiemy się resztą!